Sobota, 25 března, 2023
HomeRady a NávodyDlaždičky v kúpeľni budú žiariť novotou.

Dlaždičky v kúpeľni budú žiariť novotou.

Dlaždičky v kúpeľni sa snažíme pravidelne udržovať pomocou bežných čistiacich prostriedkov. Napriek tomu sa stane, že sa na nich vytvorí odolná nečistota, s ktorou si nevieme poradiť. Tento domáci čistič vám pomôže.

Upratovanie, ktoré nikoho nebaví
Keď sa budete pýtať ľudí okolo seba na to, aké domáce práce ho baví najmenej, väčšina z nich prezradí, že údržba kúpeľne. Je to veľmi nevďačná záležitosť. Zatiaľ čo večer sa vám podarí očistiť všetky povrchy a so svojim výkonom ste viac menej spokojní, po rannej hygiene je opäť neporiadok a nečistoty sa objavujú na dlaždičkách aj na podlahe.

Je viac než vhodné, aby ste si našli nový spôsob, ako si prácu uľahčiť. Napríklad novým čističom, ktorý skráti čas potrebný na starostlivosť o dlaždice.

Prípravok na dlaždice aj sanitu
Keď si namiešate domáci upratovací prostriedok, bude vás práca baviť oveľa viac. Ušetrili ste za chemikálie, šetríte životné prostredie, a navyše sa vaše upratovanie veľmi zrýchli. Čo vlastne budete potrebovať?

Čistiaci prostriedok si vytvorte zmiešaním polovice lyžice bieleho octu, polovice lyžice citrónovej šťavy, polovice lyžice jedlej sódy a 3 litrov vody. Všetky ingrediencie premiešajte.

Použite rozprašovač
Než sa dáte do upratovania, najprv postriekajte povrchy pripravenou zmesou. Do nádoby s rozprašovačom nalejte tento čistič a postriekajte všetky povrchy. Teraz ho nechajte dvadsať minút pôsobiť. Zložky sa postarajú o nabúranie štruktúry nečistôt, tie potom bude oveľa jednoduchšie odstrániť. Dlaždičky aj sanitu následne očistite bežným spôsobom.

Prírodná dezinfekcia
Rovnaký roztok sa vám bude hodiť prakticky v celom byte, a to ako prírodná dezinfekcia. Pridávanie octu do vody ako upratovacieho prostriedku sa osvedčuje v mnohých domácnostiach, kde pravidelne udržujú poriadok. Dezinfikovať môžete ľahko aj podlahy, zrkadlá, alebo aj priestor okien.

Na čistenie povrchov použite účinný čistič, ktorý si vytvoríte doma.

- Komerční sdělení -pr články

Najnovjše články