Sobota, 25 března, 2023
HomeRady a NávodyToto sú naj inšpirácie na adrenalínové darčeky!

Toto sú naj inšpirácie na adrenalínové darčeky!

Hľadáte darček pre vášho blízkeho? Ak áno, ste tu správne! predtým, ako sa pustíte do pátrania po ideálnom darčeku, mali by ste dokonale poznať osobnosť človeka, ktorého chcete obdarovať. Ak nie je adrenalínový typ, pravdepodobne ho zoskok padákom nepoteší. V prípade, že ide o odvážneho človeka, ste tu rozhodne správne. Tak, poďme sa spoločne pozrieť na tie naj adrenalínové darčeky súčasnej doby!

Chceli by ste vy, prípadne niekto z vášho okolia zažiť skok padákom? V dnešnej dobe máte tú možnosť, čo je rozhodne skvelá správa. V prvom rade si však budete musieť vybrať firmu, od ktorej si takýto adrenalínový zážitok zaobstaráte. Mali by ste prihliadať na hodnotenia zákazníkov a recenzie. Či už ide o tandemový zoskok, skok padákom alebo voľný pád, ideálnym riešením je spoločnosť ktorá má webstránku s názvom volnypad.sk. Ak si zaobstaráte zážitok od tejto firmy, určite máte vyhraté.

Základné informácie

Pravdepodobne nepôjdete do niečoho, o čom nič neviete. Preto sa vopred informujte o základných informáciách daného adrenalínového zážitku. Napríklad, výška zoskoku, vek, od ktorého je na adrenalínový zážitok povolené ísť, prípadne rýchlosť voľného pádu. To všetko by ste mali dobre poznať ešte predtým, než pôjdete do toho. Aby sme vám to uľahčili, prinášame vám základné informácie, ktoré by ste mali poznať.

Čo sa týka výšky zoskoku, tá sa spravidla pohybuje okolo 4000 metrov. Všetko to však záleží aj od toho, z akého miesta chcete skákať. Samozrejme, odvíja sa to aj od samotného veku. Deti do 12 rokov totiž môžu skákať z maximálnej výšky 3000 metrov, čo je, samozrejme, tiež veľké číslo.

Voľný pád a samotný let

Voľný pád a jeho dĺžka závisí najmä od hmotnosti pasažiera, ktorý sa dal na tento adrenalínový zážitok. Vo všeobecnosti však platí, že dĺžka voľného pádu je 55 sekúnd a rýchlosť až 200 km/h. Už pri tejto predstave sa vám môže zatočiť hlava, no verte či nie, rozhodne ide o výborné adrenalínové riešenie. Okrem iného, čo sa týka letu, vo vzduchu budete až neuveriteľných 7 minút. Možno sa vám to zdá ako krátka doba, no vo vzduchu ide všetko akosi pomalšie. Preto si to plnými dúškami užijete.

Na konci vás čaká už len bezpečné pristátie, keďže budete pod dohľadom tých najväčších špecialistov. Za tento adrenalínový zážitok si vyslúžite aj originálny certifikát o absolvovaní zoskoku. Ten môžete absolvovať aj bez predošlej lekárskej prehliadky.

Originálny dar

V neposlednom rade musíme povedať, že zoskok padákom je skutočne originálna inšpirácia na darček. Predsa len, nie vždy máte takúto jedinečnú možnosť. My si zastávame pravidlo, že aspoň raz by mal každý v živote skočiť padákom, prípadne z lietadla. Stojí to za to! Tak čo, idete do toho aj vy?

- Komerční sdělení -pr články

Najnovjše články